Cifa betooniautod

Cifa pakub täielikku tootevalikut, mis on valmistatud Itaalias, betooni tootmiseks, transportimiseks, ning paigaldamiseks.

Alates 1928. aastast on Cifa olnud betoonivaldkonna tehnoloogiline liider, panustades tippklassi betoonimasinate tootmisse ja arendusse olles sealjuures keskendunud innovatiivsetele lahendustele. Tänaseks päevaks on Cifa masinad tuntud oma ohutuse, kvaliteedi, laia konfigureerimisvõimekuse ning vastupidavuse poolest. 

Kvaliteetsed Cifa masinad on loodud keskendudes tööohutuse tõstmisele, tööprotsessi lihtsustamisele, kulude optimeerimisele ning masina juhtimise hõlbustamisele. Kõik Cifa masinad on varustatud tipptasemel elektroonikakomponentidega, et masin oleks võimalikult täpne ja vähese vaevaga juhitav. 

 

Cifa masinaga saad sa kaasa aastakümnete pikkuse kogemuse betoonitööde teostamise valdkonnas, mida on panustatud igasse toodetud masinasse ning mida väljendavad Cifa poomide ülim täpsus, pumpade kiirus ning elektroonika ja mehaanika võimekus.

Pump-Mix on Cifa ametlik partner ja esindaja Eestis. Pakume täielikku valikut CIfa tooteid ning vajadusel teostame ka soovitud hooldus- ja remonttöid kõikidele Cifa masinatele.

Loe rohkem CIFA ametlikult kodulehelt: CIFA

Populaarsemad CIFA tooted
Autobetoonipumbad
Pumbaga betoonimikserid (PUMI)
Betoonimikserid